آخرین ها


معاملات املاک و سرمایه گذاری جزیره کیش Business Property & Estate Agent Of Kish Island IRAN – EBTEKAR

7 اسفند, 1393 , ارسال شده توسط kishisland

شرکت ابتکار کیش سازمانی همیشه بیدار می باشد ، سازمانی برای ارائه خدمات ملکی به هم میهنان عزیز . ارائه خدمات لازم برای استراحت و زندگی با آرامش در کنار آبهای نیلگون خلیج فارس برای مشتریان خود فراهم میسازد .

شرکت ابتکار که نسخه علمی و بروز رسانی شده از روند خرید و فروش ملک توسط بخش بزرگی از مردم این مرز و بوم است که در مسیر توسعه و آبادانی ایران عزیز تلاش و قدم برداشته اند و در این راستا مهمترین محور فعالیت در قالب های مختلف و با شرکت های اقماری فعالیت مستمر و توسعه گرا ظرف مدت 17 سال تلاش صادقانه بوده است که به طور کلی در محور های ذیل می توان اشاره کرد .

فروش ملک خرد در قسمت غرب جزیره ( املاک آرپیده )

فروش ملک های خرد در قلب جزیره ( املاک ابتکار )

فروش املاک بزرگ ( هتل - برجهای مسکونی و اداری - زمین های بزرگ و ... )

شرکت اسپیدار کیش با محور فعالیت توسعه فضای سبز و تولید گل در فضای به وسعت 10000 متر مربع با ایجاد خط نوین تولید و متمایز در جزیره از جمله تولید توت فرنگی برای اولین بار در جزیره کیش

راه اندازی شرکت تبلیغاتی و فرهنگی کیشوند و معرفی جزیره زیبای کیش با نشریه کیشوند به هموطنان داخل ایران و در کشور های حوزه خلیج فارس

شرکت ابتکار با کوشش تیم سختکوشی که در اختیار دارد به تدریج گسترش یافته و می یابد و در کانون این تغییرات گسترش جویانه حرکت به سوی یک شرکت بین المللی تمام عیار را هدف گرفته است .

ابتکار کیش خواهد کوشید تا امکانات مبتنی بر کنش و واکنش دو سویه را در عرصه اراده خدمات ملکی به کار گیرد و مشخصه های یک شرکت خدماتی کاربری در دنیای پیچیده این روزهای ما که به نام عصر اطلاعات نام گذاری شده است را در کانون امکانات خود بنشاند .

دپارتمانهای این شرکت همیشه بیدار که در متن جزیره زیبای کیش و تهران بزرگ است ، در دو سطح خدمات ملکی خرد و کلان و بر اساس ذات شرکتهای ارائه خدمات به مشتریان ، بر پایه و اساس مشتری مداری نهاده شده است .

1